M K K A   STUDIO
Projektujemy wnętrza prywatne, komercyjne, użyteczności publicznej. Oferujemy również tworzenie fotorealistycznych wizualizacji oraz projektów mebli na indywidualne zamówienie.
Aby spełnić wszelkie oczekiwania inwestorów, dostosowujemy się do ich indywidualnych potrzeb tworząc projekty od początku koncepcji do nadzoru autorskiego, z pełnym zaangażowaniem i pasją.

PRACOWNIA W RAMACH OFERTY Z ZAKRESU PROJEKTOWANIA WNĘTRZ PROPONUJE TRZY PAKIETY USŁUG:

PROJEKT KONCEPCYJNY

W ramach którego pracownia M K K A STUDIO przygotowuje warianty ideowe, określając przyszłe funkcjonowanie wnętrza jak również jego charakter. Na tym etapie powstają 2-3 wersje układu pomieszczeń wnętrza oraz wstępne wizualizacje obrazujące wizję estetyczną, materiałową oraz kolorystyczną.

PROJEKT WYKONAWCZY

Pakiet ten umożliwi realizację/wykonanie wnętrza według pomysłów zawartych w projekcie koncepcyjnym. Rezultatem pracy projektu wykonawczego jest stworzenie całościowego projektu aranżacji danej przestrzeni z pełną dokumentacją techniczną, umożliwiającą zrealizowanie w 100% zaprojektowanej przestrzeni.

PROJEKT KOMPLEKSOWY

Obejmuje kompleksowy nadzór prac od momentu powstania wizji koncepcji danego wnętrza do etapu realizacji inwestycji. W ramach oferty architekt nadzorujący, może wystąpić w roli inwestora zastępczego. Inwestor ustala z architektem termin zakończenia prac - a architekt zobowiązany jest do ustalenia harmonogramu prac budowlanych, konsultacji na budowie, zakupów elementów wyposażenia wnętrza oraz terminów dostaw z wykonawcami.
Dbając o komfort i zaufanie naszych inwestorów pracownia systematycznie przesyła raporty z prac i zapraszamy na budowę w celu pokazania postępu prac w realizacji kluczowych momentów.

Jeśli są Państwo zainteresowaniu usługami pracowni istnieje możliwość przesłania cennika.

Created by Show It Design